نتایج جستجو برای عبارت :

خطای مدیریت اقتصادی باید جبران شود

کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
جوون تر که بودم، مثلا ترم پنج لیسانس، وقتی یک روزم تلف میشد، به خودم می گفتم اشکال نداره، فردا جبران می کنی.
واسه نیم ترم ریاضی مهندسی، دو روز وقت داشتم که روز اولش فقط پنج ساعت درس خوندم.
همین انگیزه دادن و جبران کردنه باعث شد که روز دوم دوازده ساعت درس خوندم و اون امتحان رو ماکس کلاس شدم.
الان این یک هفته رو هیچ کار نکردم.
امیدوارم جبران کنم...

عناوین اصلی کتاب : اشاره؛ پیشگفتار؛ بخش اول: آثار و تبعات منفی گناه و معصیت؛ بخش دوم: راهکارهای جبران گناه و معصیت ؛ فهرست منابع و مآخذ؛ فهرست منشورات مسجد مقدّس جمکران مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : آثار گناه در زندگی و راه جبران علی اکبر صمدی مشخصات نشر : قم : مسجد […]
نوشته دانلود کتاب آثار گناه در زندگی و راه جبران اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
آیا شما اشتباه جبران نشدنی تو زندگیتون داشتین؟! ایا تا به حال با دستای خودتون به خودتون آسیب زدید؟!
آیا تونستین تا جایی که میتونین سعی کنید برای خودتون جبران کنید و از دل خودتون در بیارین؟! آیا بعدش خودتون رو بخشیدید؟؟!
+ برام بنویسین. من هم تو پست بعدی راجع به خودم مینویسم...
یه حس درونی میگهتو نمی تونی، دیر به خودت اومدی و دیر شروع کردی، خیلیییی دیرِ برای جبران و رسیدن به موفقیت
اما یه حس دیگه میگه
اگه تو واقعا بخوای، اگه هدفت برات مهمه، توی این زمان کم هم میتونی همه چیزُ جبران کنی...تو میتونی عالیترین بشی...

#کی بشه این ناامیدی و این بی انگیزگی از زندگی من بره بیرون...:/
##من میتونم! میتونم بشم اون چیزی که میخوام و اون چیزی که ازم توقع دارن(از خودم توقع دارم)
♦️خدا رحمت کند ، شاعر انقلابی ، آقاسی می گفت :
اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرداگر ...
ولی اگر ولایت قضا بشه ، نمی شه جبران کرد 
یکبار در سقیفه قضا شد ، حضرت زهرا (س) را شهید کردند ،یکبار در صفین قضا شد ، حضرت علی (ع) را شهید کردند .یکبار در کوفه قضا شد ، تابوت امام حسن (ع) تیرباران شد.یکبار در کربلا قضا شد ، بر پیکر امام حسین (ع) اسب تازاندند.
مواظب باشیم ولایتمان قضا نشود .
خداوند آرامشی عطا فرما تا بپذیرم، آنچه را که نمی توانم تغییر دهم شهامتی عطا فرما تا تغییر دهم، آنچه را که میتوانمو دانشی عطا فرما تا تفاوت این دو را بدانم پروردگارا مرا فهم ده تا متوقع نباشم، دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند آمین ؛)
به نام "او"

آمدم خودم را قربانی کنم که جبران کنم...

که نگذارم کسی کاری که من کرده ام را بکند...

خودم را تندیسی کرده ام از عبرت... که دیگران شبیه من نشوند...

به او گفتم نکن... چیزی هست در جهان که اگر خاموش شود دیگر هیچ شادی ای را احساس نخواهد کرد..

و کاش خاموش نمیشد...

تمام شد... باید تمام میشدم...

"مسافر"
سلام مامان عزیزم 
هیچ وقت بهت نگفتم  که بهترین و عزیزترین کس من تویه دنیای . مادر تو را چه طور خدا خلق کرد که اینچنین مهربانی .. بعضی وقت ها فکر می کنم که  آیا  کسی شبیه تو در این دنیا هست .. خورشید ماه آسمان و فرشته ها در مقابل مهربانی تو کمر خم کرده اند ... مادر من، تو شبیه هیچ کس نیستی ،تو یه نشانه هستی .. تو نشانه خدا بر روی زمینی ، کلام تو ،رفتار تو .. خدای من را فریاد میزند، وجودت مثل آب زلالی است که با دیدنت .. شنیدنت  بوییدنت تمام غصههایم می رود
پاورپوینت جبران ساز در سیستم های قدرت فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 15حجم فایل: 320 کیلوبایت قیمت: 12000 تومان 
دانلود پاورپوینت با موضوع جبران ساز در سیستم های قدرت،
در قالب pptx و در 15 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه
عبور توان راکتیو در سیستم قدرتتوان راکتیو و جبران‌سازی و کنترل توان راکتیو
انواع جبران‌سازی
جبران‌سازی انفرادیجبران‌سازی گروهیجبران‌سازی مرکزیجبران‌سازی مخلوط
جبران‌ساز SVC

بخشی از متن پاورپوی
 مسئولیت محض بانکها برای جبران خسارت افراد ثالث بر اساس تبصره ۵ ماده ۵ مکرر قانون جدید چکاثبات تقصیر بانک برای جبران خسارت لازم نیست بر اساس تبصره ۵ ماده ۵مکرر بانک یا موسسه اعتباری حسب مورد مسئول جبران خساراتی خواهند بود که از عدم انجام تکالیف مقرر در این ماده و تبصره های آن به اشخاص ثالث وارد گردیده است.بنابراین در صورت عدم اجرای به موقع یا ناقص قانون بدون دلیل موجه،افراد زیاندیده می توانند نسبت به طرح دعوا و مطالبه ضرر و زیان علیه بانک ه
پاورپوینت نظام جبران خدمت کارکنان - 49 اسلاید
پاورپوینت نظام جبران خدمت کارکنان پاورپوینت نظام جبران خدمت کارکنان پاورپوینت نظام جبران خدمت کارکنان پاورپوینت نظام جبران خدمت کارکنان } واژه مدیریت جبران خدمات واژه ای است که بیشتر در کتب آمریکایی مطرح شده واین واژه در کتب انگلیسی با عنوان مدیریت پاداش آمده است. واژه های دیگری نیز در همین مفهوم به کار رفته که در این واژه به تدریج منسوخ گردیده اند از جمله این واژه ها : سیستم پرداخت، مدیریت حقو
خساراتی که بر اثر نقض قرارداد به طرف قرارداد وارد می‌شود باید جبران گردند، ولی نحوه و شیوة جبران آنها  به طرق مختلفی می‌باشد، این طرق و شرایط آنها در این پروژه بررسی و مطالعه گردیده است.

این پروژه در چهاربخش نوشته شده، بخش اول آن کلیات موضوع بیان گردیده است، در بخش دوم مسوولیت قراردادی و ضمانت اجرای آن بررسی گردیده که این بخش خود نیز در سه فصل تنظیم شده فصل اول آن محدوده الزامات قراردادی طرفین عقد بیان گردیده، فصل دوم به بررسی و بیان شرای
شرح طرح دوفوریتی مجلس برای جبران خسارات سیل اخیر و کاهش خسارات سیل در آینده
⭕️⭕️ توضیحات مهندس مقدسی رئیس فراکسیون پیشگیری و مدیریت بحران مجلس:
استفاده از منابع مختلف برای جبران خسارات
توجه به دستورات ارزشمند مقام معظم رهبری 
توجه ویژه به کشاورزان و پشتیبانی بیمه از ایشان
توجه به زیر ساختهای شهری و روستایی و خسارات وارده به منازل و مغازه ها
♦️ توجه ویژه به هواشناسی کشور و خرید تجهیزات پیشرفته برای پیش بینی های بلندمدت تر
طراحی سیل ب
یکی از دغدغه‌ها و سؤالات پرتکرار طلاب عزیز در پایه هفت این است که بعضی می‌گویند دروس سابق اعم از ادبیان، منطق، فقه و اصول را ضعیف خوانده‌اند و چگونه می‌توانند جبران کنند، بعضی هم می‌گویند دروس سابق را خوب خوانده‌اند اما از حافظه‌شان رفته است. به طور کلی راه اصلی برای جبران نقائص گذشته این نیست که دوباره آن کتاب را درس بگیرید و مباحثه کنید بلکه
ادامه مطلب
علاوه بر این ، طراحی هندسی اجزای آب بندی ، نوازش بدون اصطکاک را در تمام دریچه های پروانه افست سه گانه فراهم می کند. این امر همچنین به طول عمر شیر آن کمک می کند و در صورت لزوم اجازه می دهد تا محرک گشتاور پایین تر نصب شود. "
یکی دیگر از مزایای شیر پروانه سه تایی ، مناسب بودن آن در محیط های خشن است. اسکات توضیح می دهد: "موادی مانند الاستومرها که معمولاً تحت تأثیر خوردگی قرار دارند ، در ساخت شیرهای پروانه ای سه گانه قرار ندارند." "این توضیح می دهد که چر
دانلود آهنگ علی بابا و بهنام SI به نام جبران
Download Music From Ali Baba & Behnam SI - Jobran

دانلود آهنگ علی بابا و بهنام SI به نام جبران
دانلود آهنگ علی بابا و بهنام SI به نام جبران با دو کیفیت 128 و 320
برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید...
ادامه مطلب

شادمانی شما غمی است که نقاب از چهره خود برداشته باشند.
و همان چاهی که از عمقش صدای خنده های شما به آسمان می رود،
اغلب با اشک های شما پر گشته است.
مگر نه اینست؟
هر چه غم بیشتر به اعماق وجود شما دست بیاندازد، می توانید شادمانی بیشتری را در وجودتان جمع کنید.
تو پست های قبل درمورد کتاب "نغمه های زندگی" براتون حرف زدم.☕────♡────
نام کتاب: نغمه های زندگی✒نام نویسنده: جبران خلیل جبران

شب بود و از بالای مُبل چشمم افتاد به برادرم که غرق دنیای خودش توی موبایلش سیر میکرد...ویرم گرفت که تمام قلقلک هاش رو جبران کنم و فورا دست بردم زیر گلوش...از جا پرید و خواست به شوخی جبران کنه و انقدر قلقلکم داد تا گریه کردم...
میدونه چقدر این کار برام دردناکه و بارها بهش گفتم به بدن من دست نزنه و بارها بهم گفته تو آدم سرد و بی احساسی...دیشب ناخواسته اشکهام ریختن و بُهت زده بهم نگاه کرد.بغلم کرد و بوسیدم و عذر خواهی کرد و انقدر نگاهم کرد تا مطمئن بشه ن
و اما معنی کار کردن با عشق و علاقه چیست؟ آن است که لباسی ببافی که تار و پودش را از قلبت بیرون آورده ای و فکر کنی که معشوقت آن لباس را خواهد پوشید. یعنی؛ خانه ای با سنگ هایی از جنس محبت و مهربانی بنا کنی و فکر کنی که محبوبت در آن خانه خواهد زیست.
یعنی کاشتن دانه ای از روی عشق و علاقه و جمع کردن محصول از روی لذت و شادی، چنان که گویی دلدارت میوه اش را خواهد خورد. یعنی در هر کاری که انجام میدهی از روح خویش در آن بدمی و ایمان بیاوری که همه مردگان پاک و آم
روش‏‌‌های جبران خسارت در مسیولیت مدنی در واقع، طرق اجرای تعهد فاعل زیان است.تقریبا در تمام نظام‏‌‌های مختلف حقوقی این مطلب مورد توجه قرار گرفته و موادی نیز به آن اختصاص یافته است.در
مقاله حاضر، هدف اساسی بررسی و مطالعه انواع روش‏‌‌های ترمیم خسارت در
حقوق ایران و فقه اسلامی، شناخت روش‏‌‌های مرجح و مقدم دراین نظام‏‌ها و
سایر کشورهای جهان و همچنین حقوق بین الملل است که در نوع خود مطلبی بدیع و
بکر به شمار می‌رود.برای نیل به این مقصو
بیخود نیست من این دانش آموز رو خیلی دوست دارم...امید یکی از دانش آموزهای به شدت آقا و درس خون و مؤدب ِ کلاس.ولی خیلی استرسیِ.چهارشنبه هفته قبل فقط 2دانش آموز زرنگ کلاسم عالی بودن و امید جزئشون نبود.چهرش وقتی بهم نگاه میکرد دیوونم میکرد، پر از حرف بود پر از ببخشید، پر از جبران میکنم پر از شرمندم.منم واسه اینکه عدالت داشته باشم نتونستم فرقی بین اون و بقیه بذارم ،هرچند دلم میخواست.قرار شد جلسه بعد همون 2 دانش آموز زرنگ،درس بپرسن و نمره بدن.یعنی صا
گاهی کار اشتباهی می کنی و پشیمان می شوی. شاید راه جبرانی باشد برای جبران این اشتباه. اما گاهی این اشتباه را تکرار می کنید. بارها تکرار می کنی. در این صورت چطور ممکن است راهی برای جبران اشتباه وجود داشته باشد؟
دلم می خواهد به او بگویم من را ببخشید به خاطر تکرار اشتباهم. ناراحت نباشد به خاطر ناراحتی که من برای او پیش آوردم. می دانم اشتباه می کنم. می دانم آخر هر اشتباهم به بد سرانجامی می رسد نمی دانم چرا هی تکرارش می کنم. امیدوارم او انقدر بزرگوار و
⭕️ خسارت‌های سیل سال ۹۵، هفته آینده پرداخت می شود
جهانگیری در روستای شعیبیه در خوزستان: دولت تمام خسارت‌های ناشی از سیل را جبران خواهد کرد، اگرچه خسارت‌های سیل سال ۹۵ تاکنون پرداخت نشده اما قطعا خسارت‌های سیل ۹۵ و سیل سال جاری جبران می‌شود. از هفته آینده خسارت‌های سیل سال ۹۵ پرداخت خواهد شد
◀️دقت فرمایید پس از دوسال میخواهند تازه خسارات سیل سال ۹۵ را بدهد
اشعار جبران خلیل جبران
زندگی نامه
جبران خلیل جبران (۶ ژانویه ۱۸۸۳-۱۰ آوریل ۱۹۳۱) زاده بشرّی لبنان از نویسندگان لبنانی-آمریکایی و خالق کتاب "پیامبر" است.
او در ششم ژانویه سال ۱۸۸۳، در خانواده‌ای مسیحی مارونی (منسوب به مارون قدیس) که به خلیل جبران شهرت داشتند، در البشری، ناحیه‌ای کوهستانی در شمال لبنان به دنیا آمد. مادرش زنی هنرمند بود که کامله نام داشت.
مادر جبران کامله رحمه، سی ساله بود که جبران را از شوهر سومش خلیل جبران به دنیا آورد. شوه
هرچی هم که با خودت عهد و پیمون ببندی که دیگه کتاب نخری، وقتی ببینی انقلاب کتاب بساط کردن پنج تومن، هوایی می‌شی. مثل معتادی که جنس ارزون ببینه، با کله می‌ره می‌گیره تا بکشه و شارژ بشه و هرچی درس و قول توی دوره‌های NA بوده رو فراموش می‌کنه؛ منم امروز تا به خودم اومدم دیدم دو زانو نشستم روی زمین و اصلا حواسم به کثیف شدن شلوارم نیست و دارم کتابا رو شُخم می‌زنم..
قرآنِ انگلیسی و رباعیات خیام و پیامبرِ جبران خلیل جبران، شکار امروزم بود. از اون شکا
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «در این ماه‌های اخیر مشکلات معیشتی مردم زیاد شد، بخشی از اینها مربوط است به مدیریت‌های نارسای اقتصادی که اینها حتماً بایستی جبران شود.» ۱۳۹۸/۰۱/۰۱نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، لوح «خطای مدیریت اقتصادی باید جبران شود» را منتشر می‌کند.

چند روزه دارم به این فکر میکنم کهماها چقدر اشتباه میکنیم ؟!قبول داریمشون ؟!جبران میکنیم یا نه ؟!در مورد خودم اگه بخوام بگم ، آره من خیلیییییی اشتباه میکنم متاسفانه ولی جالب اینه که نود و نه و نود ونه صدم درصدش غیرعمدیه ! فرض کن ! من ندونسته اشتباه میکنم ؛من ندونسته دل کسی رو میشکونم ؛من ندونسته ... خب بعدش ؟!وقتی که شبا میخوام سرمو بزارم روی بالشت ،هزاربار خودمو میبرم به دادگاه ذهنم ؛هزاربار خودمو مواخذه میکنم ؛هزاربار خودمو سرزنش میکنم ...حت
اهمیت داشتن بیمه
همانطور که میدانید این روزها با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و روی کار آمدن سیستم های امنیتی باز هم ما همیشه در معرض خطر هستیم و حتی محتاط تزین آدم ها ممکن است دچار حوادثی شوند که خسارات ناشی از آن تا حد زیادی غیر قابل جبران باشد و افراد برای جبران آن باید متحمل فشار های زیاد مالی و روحی شوند .
اما با داشتن بیمه دیگر جای نگرانی نیست زیرا شما یک حامی و پشتیبان بزرگ دارید که از شما محافظت خواهد کرد .
اکنون قصد داریم با معرفی انواع بیمه
چیزی طول نمی کشد تا متوجه شوی همه چیز درباره ی قرارداد هاست،آن هم از نوع خیالی و انتزاعی اش.از تو دعوت میکنند به حرف زدن و خود را در قبال حرف های هیچگاه ناگفته ی تو مشتاق و صبور نشان میدهند و خود را در قالب شنونده ای که با بقیه ی شنوندگانی که تا بحال دیده ای فرق دارد جا میزنند و بسته به حوصله یا هدف مورد نظرشان پیوسته این نقش را بازی میکنند تا به چیزی که خواهان آن هستند برسند یا دست کم با ناامید شدن از تو قید همه چیز را بزنند. درواقع شنیده میشوی ت
روح همبستگی و حالت بسیج‌شوندگی مردم در سیل استثنائی است/ ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از مسئولان نظام از پشتیبانی عظیم مردمی در حادثه سیل تقدیر کرده و فرمودند: این ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد.
به گزارش گروه سیاسی سابقات به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری در خجسته سالروز عید مبعث، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب ا
روح همبستگی و حالت بسیج‌شوندگی مردم در سیل استثنائی است/ ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از مسئولان نظام از پشتیبانی عظیم مردمی در حادثه سیل تقدیر کرده و فرمودند: این ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد.
به گزارش گروه سیاسی سابقات به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری در خجسته سالروز عید مبعث، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب ا
عصری حالم بد شد. زندگی کردنو بیهوده دونستم. این که این همه راه بری بدویی تهش هیچ دستاوردی مثل من نداشته باشی. من احمق بودم. یعنی بعد این فکر احمق به نظر خودم اومدم. خب هیچ کار بزرگی فکر نکنم توی کوتاهی مدت انجام بشه. حداقل در مورد من همیشه اینجوری بوده. دو سال طول بکشه عکسات خوب بشه بالاخره یه مجموعه. ده سال باید بخونی تا بفهمی و بتونی بنویسی احتمالا. فقط گاهی دلم میخواد تنها نباشم. هرچند که نیستم اما خب نمیدونم چجوری بگم. ادم دوست داره یه پایه دا
بسم‌الله الرحمن الرحیم 
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
نگهداری حیوانات در قفس.بدون شک گناه و جنایتی است که جبران آن بسیاردشوار و در بسیاری از موارد غیر ممکن است
آیا برای یک شیعه عذابی بالاتر و کشنده تر از سوء عاقبت هست؟!؟!
یکی از صاحب دلان که اهل نظر و باطن بودند میفرمودند
هنوز ندیدم یک شکارچی عاقبت بخیر شود
افراد زیادی بودند که بخاطر آزار حیوانات عمرشان کوتاه شده  یا گرفتار بلاهایی جبران ناپذیری شدند
درسوره تکویر خداوند به محشور شدن ح

راه درازی در پیش دارم ،
سه سال ناسازگاری و آزار و اذیت رو نمیشه یک روزه جبران کرد .
یا شاید اصلا نشه جبران کرد 

خودم کردم که لعنت بر خودم باد .
اون روزی که فرقِ بین مرد و نامرد رو نفهمیدم
و نمک خوردم و نمکدون شکستم ،
اون روزی که خامِ حرفهای یه انسانِ پست و آشغال شدم ،
فکرِ این روز رو نکرده بودم .
اشتباه کردم حالا هم باید تاوانش رو بدم . . . 

خوردن آب
ما برای زنده موندن به آب نیاز داریم چونکه بیشتر بدن ما از آب تشکیل شده همچنین در فعالیت های روزانه مون مقداری آب از دست می‌دیم که باید جبران شه
در فعالیت های ورزشی مون مقدار زیادی از آب بدنمون از راه پوست دفع میشه که باید در اسرع وقت جبران شه نشونه هایی وجود داره که بدن به شما بفهمونه که آب نیاز داره مثلاً خشکی لب خشکی پوست خشکی گلو کم شدن میزان ادرار در طول روز ادرار زرد پر رنگ
به یکدیگر مِهر بورزید،
اما از مِهر بند نسازید.
بگذارید که مِهر دریای مواجی باشد 
در میان دو ساحل روح های شما.
جام یکدیگر را پُر کنید،
اما از یک جام منوشید.
از نان خود به یکدیگر بدهید،
اما از یک گرده نان مخورید.
با هم بخوانید و برقصید و شادی کنید 
ولی یکدیگر را تنها بگذارید 
همانگونه که 
تارهای ساز تنها هستند 
با آن که از یک نغمه 
به ارتعاش در می آیند...
| جبران خلیل جبران |
خیلی وقتها شده که ما خیری به یه نفر رسوندیم با نیت « برای رضای خدا» اما اگه 
از همون آدم ضربه ای بخوریم اول چیزی که  بذهنمون می رسه اینه :
«بشکن این دست که نمک نداره» یا «کلا من شانس ندارم به هرکس خوبی کردم 
بدی دیدم».

دوستان مهربان بودن عالیه اما عالیتر اینه که از محبتی که کردیم رد بشیم.

و دریافت کننده ی  محبتمون را مدیون ندونیم.
چون ما کاری برای او نکردیم که انتظار پاسخ از او داشته باشیم.

اینکه اخلاقا، جواب محبت ،محبته درسته. 
اما ما با طر
♦️پانزده اشتباه جبران ناپذیر مدیران!

1نداشتن هدف، برنامه و چشم انداز مشخص2نداشتن نظم در کارها و زمان3بی توجهی به قوانین و مقررات4خود محوری و اعتقاد نداشتن به مشورت در تصمیم گیری5اعتماد نکردن به کارکنان و تقسیم کار6عدم استفاده از مدیران شایسته به جای افراد نزدیک و تملق گو7بی توجهی به موفقیت و پیشرفت های کاری کارکنان8دور بودن از کارکنان و اختصاص ندادن وقت خود به آن ها9جدیت بیش از اندازه در مدیریت و برخورد با کارکنان10مقاومت در برابر تغییرات1
بیمه بدنه بیمه‌ای است که در گذشته توجه زیادی به آن نمی‌شده اما امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است و عده قابل‌توجهی نسبت به مزایای آن آگاه شده‌اند. پوشش‌ها و شرایط بیمه بدنه به این صورت است که این بیمه در صورت سرقت خودرو، تصادف‌هایی که فرد مقصر باشد، تصادف‌هایی که فرد مقصر متواری شود و... جبران خسارت می‌کند. بنابراین با وجود بیمه بدنه می‌توان مطمئن بود که با بروز هر خسارتی، بیمه هزینه جبران آن را می‌پردازد. با توجه به این موضوع باید ب
در مطلب قبل درباره اهمیت بیمه خودرو صحبت کردیم، حال انواع بیمه خودرو را معرفی می‌کنیم. انواع بیمه خودرو شامل بیمه بدنه خودرو و بیمه شخص ثالث می‌باشد. بیمه بدنه خودرو تنها می‌تواند بدنه خودرو را در برابر خسارت های کلی و جزئی بیمه کند. در حالی که بیمه شخص ثالث خسارات وارد شده به سرنشینان خودرو یا اشخاص عابر را هم جبران می‌کند. به دلیل اهمیت این بیمه و خسارت‌های جبران ناپذیری که ممکن است ایجاد کند؛ طبق ماده قانونی ۴۲ داشتن بیمه شخص ثالث اجبا
چه مدت لازم بوده استتا کلمۀ عفوبر زبان جاری شود؟تا حرکتی اعتماد انگیزانجام گیرد؟بیا تا جبران محبت‌های ناکرده کنیم.بیا آغاز کنیم.فرصتی گران را به دشمن‌خوییاز کف داده‌ایم؛و کسی نمی‌داند چقدر فرصت باقی استتا جبران گذشته کنیم.دستم را بگیر!

مارگوت بیگل با ترجمه احمد شاملو

پانوشت:
من شعرهاى این شاعر رو با این ترجمه خیلى دوست دارم.... بى نهایت...
توان انتخاب کردن ندارم.
این لینک رو ببینید ... چقدر زیباست...
http://elhamiyan.blog.ir/post/48

دنیا ظرفیت جبران برخی کارها را ندارد، هر چقدر هم به ازای آن پول بدهی، مقام بدهی، اصلا خود دنیا را به جایش بدهی؛ برای همین است که یک جایی داریم به نام قیامت که این جنس کارها و اعمال آن‌جا جبران شود.
بدون هیچ‌گونه تعارفی زبان قاصر است از پس قدردانی و تشکر از پزشکان و پرستارهایی بر بیاید که در بیمارستان‌ها مشغول خدمت‌رسانی -غیرقابل جبران در دنیا- به بیمارانی هستند که با ویروس کرونا دست به گریبانند. فقط خواستم بگویم دعاگوی شما بزرگوارن هستیم
به رسم ادب، سلامبا تشکر فراوان از دو بزرگوارِ عزیز، دختر خرداد و جَوون تنها که بنده رو به این چالش دعوت کرده بودند و متاسفانه بنده یه مدتی نبودم و کلاً دیر رسیدم ولی چون قول دادم نوشتم :)ای کاش می شد همه حرف ها رو مو به مو نوشت و اسم برد و بعد واقعاً به گذشته برمی گشتم :)سلاماین نامه هیچ وقت به دستت نمی رسد الا به واسطه ی معجزه و اگر معجزه شود نمی دانم این نامه در چه سنی به دست تو می رسد. این نامه را برای سن ۱۲ سالگی ات می نویسم، خوب می دانم حرف گوش ک
جبران خسارت ناشی از نقص قرارداد
خساراتی که بر اثر نقض قرارداد به طرف قرارداد وارد می‌شود باید جبران گردند، ولی نحوه و شیوة جبران آنها  به طرق مختلفی می‌باشد، این طرق و شرایط آنها در این پروژه بررسی و مطالعه گردیده است.   این پروژه در چهاربخش نوشته شده، بخش اول آن کلیات موضوع بیان گردیده است، در بخش دوم مسوولیت قراردادی و ضمانت اجرای آن بررسی گردیده که این بخش خود نیز در سه فصل تنظیم شده فصل اول آن محدوده الزامات قراردادی طرفین عقد بیان گر
امروز، داشتم می مُردم. اما تو نبودی. 
امروز، همون طور که صدای بوق ممتد از توی سرم قطع نمی شد و آدم ها، فقط سایه های سیال و سیاهی بودند که جلوی نور رو گرفته بودند، دنبال تو می گشتم؛ می خواستم بلند شم و پیدات کنم و بهت بگم که خوبم، که نگرانم نباش، اما یادم میومد که تو نیستی، که نمی دونی افتادم روی زمین و دست هام، پاهام، سرم، کمر و شکمم ورم کرده و تک به تک، دارن خاموش می شن. تو نبودی که بخوام به خاطر تو، بلند شم. نبودی و این نبودنت فقط، دلسرد ترم کرد.
برنامه ی من برای جبران تایم از دست رفته اینه :
قصد ندارم توی باقی ازمون های تابستون قلمچی شرکت کنم.
اولین آزمون مهرماه قلمچی در تاریخ 5 مهر برگذار میشه که یک آزمون تعیین سطحه.
برنامه ی من ، کسب آمادگی برای این آزمون تا 37 روز آینده س .
از این 37 روز اگر یک روز آخر که پنجشنبه قبل از آزمونه فاکتور بگیریم .. 36 روز باقی می مونه.
من قصد دارم مطابق برنامه راهبردی قلمچی در تابستون ، توی این 36 روز درس بخونم و برای آزمون تعیین سطح آماده بشم.
قلمچی در طی تابستو
با این دو تا اتفاق مشخص شد کاری که برای رضای خدا باشه مونده گار تره و خدا بدون جواب نمیزاره
این چند وقت که ترک گناه کردم و یه جورایی مواظب بودم دست از پا خطا نکنم همیشه منتظر این بودم خدا برام جبران کنه. یه جورایی داشتم معامله می کردم (نمیدونم معامله کردن با خدا درست هست یا نه )
ولی با اتفاقی که دیروز افتاد فهمیدم کارم فوق العاده اشتباه بود. یه ضد حال عجیبی خوردم
ولی خیلی وقته کارهایی که برای دیگران انجام میدم همه برای رضای خداست توقع ندارم کسی
مهندسی BM ، دریچه های پروانه ای سه گانه را توضیح می دهدبرای هر برنامه ای که به خاموش کردن حباب محکم نیاز داشته باشد ، شیرهای پروانه ای سه گانه جبران شده انتخاب خوبی هستند. PIF با BM Engineering صحبت کرد تا در مورد ویژگی ها و مزایای پیشرفته مختلفی که شیرهای پروانه ای با جبران سه گانه در اختیار کاربران قرار می دهد ، اطلاعاتی کسب کنید.
بیشتر بخوانید : اکچویتور خوب چه ویژگی دارد؟
دریچه های پروانه ای سه تایی چیست؟قبل از اینکه دیگر راه برویم ، بگذارید مختصر
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
احساسات، افکار و اعمالِ در حال حاضر، سازندۀ زندگی آینده هستند / و همینطور قرار بود آذر ماه پستی بذارم راجع به عاشق شدنم الان به دلیل اینکه چند روز بد رو سپری میکنم و امیدوارم امشب تموم بشه پست رو همین الان میذارم / بله من عاشق یک نفر شدم / که البته عاشق شدنم با فکر کردن زیاد بهش شروع شد / ولی خیلی هارو ناراحت کرد / من هم همینطور دارم واسش فاکتورِ (بلند بالا) مینویسم که چرا ازش ناراحتم / ولی اگر هم احیانا بعد از چند سال دوباره دیدمش فکر نکنم اصلا حت

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
                                                                                                       به نام خدا
در نوروز امسال یعنی ساال 1399 بیماری به نام کورنا در کشور ما ایران و کل جهان فراگیر شد
به همین دلیل مدارس تعطیل شد وما از درس عقب افتادیم و برای جبران ان یک مدرسه خانگی به کمک معلمان خود راه انداختیم

در حال تکمیل ... .

جبران خسارت بیمه بدنه در شرایط زیر اتفاق می‌افتد:
•    راننده بیمه‌گزار مقصر باشد.
•    راننده بیمه‌گزار مقصر نباشد ولی خسارتی که از بیمه شخص ثالث راننده مقصر گرفته است کمتر از خسارت وارد شده باشد.
•    راننده خودرو مقصر متواری شود.
•    خودرو زیان دیده در دسته خودروهای گران‌قیمت قرار گیرد.
تحت این شرایط می‌توان از بیمه بدنه خسارت دریافت کرد. فرض کنید در خیابان تصادف می‌کنید و ماشین مقصر فرار می‌کند. اگر بیمه بدنه نداشته باشید باید
زمانی که مهدی تازه زبان باز کرده بود از اولین کلمه هایی که گفت این بود: شهیدم کن... .
خیلی برایم عجیب بود. بزرگ تر که شد، می گفت مامان، این دنیا با همه قشنگی هایش تمام می شود.
بستگی به ما دارد که چطور انتخاب کنیم. مامان شهدا زنده اند.
سر نمازهایش به مدت طولانی دستش بالا بود و گردنش کج! من هم به خدا می
گفتم: خدایا! من که نمی دانم چه می خواهد هر چی می خواهد به او بده.
می دانستم دنبال شهادت بود. هیچ گاه هم زیر بار ازدواج نرفت. مهدی همه زندگی ام بود.
شب های
خب؛ بیا اعتراف کنیم.
من باورم نمی‌شه که این همه اشتباه رو فقط توی بیست‌ویک هفته انجام دادم. واقعاً باورم نمی‌شه! آخه ببین از کجا تا کجا! خودکرده رو تدبیر نیست...
+ وسط کنکور، یه‌بار نشستم از دوران طفولیت تا لحظه‌م رو چک کردم و دیدم همه‌ش تباهه. واقعا دوست داشتم ریستارت بشه :)) بعد کنکور، تمام گذشته رو گذاشتم کنار و دوباره شروع کردم. اما حالا هم می‌بینم حجم اشتباهاتم واقعا زیاده و دوست دارم که باز همه‌چی ریستارت بشه و از نهم شهریور، روز قبولی
دانش آموزان عزیز سلام
امیدوارم توی این روزهای کرونایی حالتون خوب باشه
برای جبران تعطیلات ناخواسته اخیر اینجا هستیم. اینجا درسهای جدید، تکالیف مرتبط و آزمونهایی ارائه میشه که بتونه به شما کمک کنه تا از وقتتون نهایت استفاده رو ببرید.

بدم میاد از تنبلیم ،از تن پروریم ،صبح تا شب پای یه گوشی فقط وقت تلف کردن !!!!باید جلوی خودمو بگیرم با گوشیم کار نکنم ،به زندگیم برسم اتاقمو مرتب کنم واسه فاینالم بخونم ،درس های عقب افتاده رو جبران کنم لباسامو مرتب کنم ،ناسلامتی عیده ها ،اه لعنت به تنبلی ...این بود چیزی میخواستم ؟؟؟
  حضرت امام خامنه ای(حفظه الله تعالی):
« فرزندان عزیز من، نوجوانان عزیز! شماها یک دسته‌گلی از بوستان بزرگ این کشور هستید. میلیون‌ها نوجوان مثل شما در سراسر کشور هستند. امیدوارم که خدای متعال به شما و همه‌ی نوجوانان عزیز کشورمان در سراسر کشور، نظر لطف و تفضّل خودش را به‌طور دائم مبذول کند و ان‌شاءالله شما زندگی خوشی را برای خودتان، برای پدر و مادرتان، برای آینده‌ی کشورتان بتوانید فراهم ببینید. این را هم به شما نوجوانان عرض کنم: قدر پدر و م
« ماه رجب ،
یک رحمِ زمانی‌ست که می‌تواند سالهای طولانیِ گناه را در یک انسان، جبران کرده، و او را به تولدِ سالم، به آخرت برساند.
مکانسیمِ این تغییر بزرگ و سریع در روح، چگونه است؟»
#استاد_شجاعی 

+ تا این را گوش نداده اید از اینجا نروید!
 تلنگری ماه رجب
اسفند96بود تو وبلاگ قبلی نوشتم دلم میخواد سکوت تولدم و پستچی بشکنه!
دختری که خیلی من و نمیشناخت و تازه باهم اشنا شده بودیم اومد و ازم آدرس خواست
جالبه که شک داشت من دختر باشم!این و بعدا بهم گفت:)
شماره تلگرامم و بهش دادم و تو تلگرام باهم چت کردیم و عکس هم و دیدیم براش ویس فرستادم خیالش راحت شد دخترم:)
البته اون موقع هدیش و پست کرده بود *_* و من و غرق محبت خودش کرد
و اینکه یکی از آرزوهام و برآورده کرد...
من هم یه هدیه ناقابلی براش گرفتم بعنوان سوغاتی ب
اسم من ، اسمِ یه گله!میم کوچیکه خودش نیومد اما واسم گل اسمم رو طبق معمول فرستاد و منم که ذوووووووق ☆☆☆
هر وقت این گلها رو میبینم پر از حس خوب و عشق میشم.
اصلا فکرش رو نمیکردم امروز هم واسم گل بفرسته
دیوار خونمون دیگه داره پر میشه از گلهای من :)) اخه همه رو خشک میکنم نگه میدارم
فقط یه بار یکیشون پیشم خراب شد :( که جبران شد ؛)
خوشحالم کرد واقعا *_*
در اکثر نظام های حقوقی نهاد داوری در کنار دستگاه قضایی، از مراجع رسیدگی به دعاوی شناخته شده است. در برخی کشورها قضات در مقام رسیدگی به دعاوی به طور مطلق یا محدود، مسئولیتی برای جبران خسارت وارده به طرفین دعوا ندارند. در حقوق ما نیز قضات تحت شرایط خاصی وفق اصل 171 قانون اساسی، اگر در راستای رسیدگی موجب ورود ضرر به اصحاب دعوا شوند و منشا ورود ضرر اشتباه یا قصور قاضی باشد، مسئولیتی برای جبران خسارات وارده نخواهند داشت. بدیهی است چنان چه علت ورود
به نام خدا
این روزا حس درماندگی و تنهایی بیشتر از هر چیزی گلویم را می فشرد.
کاش زمان به عقب بر می گشت و هرگز با مردی که نامش حالا در شناسنامه ام است پای سفره عقد نمی نشستم.
اشتباه بزرگی کردم که جبران شدنی نیست.
مدام در دعای مشلول می گویم یا راد ما قد فات.

یعنی ای کسی که انچه را که از دست رفته بر می گردانی. اما نمی دانم این بار چگونه می خواهی نجات دهی این بنده ات را...
                                                                                                       به نام خدا
در نوروز امسال یعنی ساال 1399 بیماری به نام کورنا در کشور ما ایران و کل جهان فراگیر شد
به همین دلیل مدارس تعطیل شد وما از درس عقب افتادیم و برای جبران ان یک مدرسه خانگی به کمک معلمان خود راه انداختیم
می خواهیم مدرسه ی خانگی راشروع کنیم

در حال تکمیل .... .
برنامه ی من برای جبران تایم از دست رفته اینه :
قصد ندارم توی باقی ازمون های تابستون قلمچی شرکت کنم.
اولین آزمون مهرماه قلمچی در تاریخ 5 مهر برگذار میشه که یک آزمون تعیین سطحه.
برنامه ی من ، کسب آمادگی برای این آزمون تا 30 روز آینده س .
من قصد دارم مطابق برنامه راهبردی قلمچی در تابستون ، توی این 30 روز درس بخونم و برای آزمون تعیین سطح آماده بشم.
قلمچی در طی تابستون 5 آزمون برگذار کرد ( و می کنه ) که برای رسیدن به مباحث هر آزمون ، 2 هفته فرجه دارن دانش آم
بله محبت می کردم
ولی به چه کسانی؟
به کسانی که با من هم سلیقه باشند
در واقع اون هایی که من رو تایید کنند!

این محبت نیست
این کاسبی و خودستایی است

دلم می خواد روزی برسه که آدم ها رو بدون محاسبه بخوام
هنر اینه به کسی محبت کنی که اطمینان داری نمی تونه جبران کنه

گفت و گو به سبک ساده! 
قسمت اول 

یکی از مشکلاتی که توی روابط  و گفت و گو ها داریم مقایسه کردن و به اصطلاح خودمانی سرکوفت دیگران و سر طرف مقابل زدن است!
وقتی با فرزندمان حرف میزنیم یکی در میان او را با همکلاسی ها مقایسه میکنیم که فلانی از تو نمره ی بیشتری گرفته و... در واقع داریم چند کار با هم انجام می‌دهیم :
رابطه مان با فرزندمان کمرنگ می‌شود.
او به ما حس بدی خواهد داشت و پی آن است که این تحقیر را جبران کند! یعنی به رقیبی در این مسابقه ی مقایسه تبد
 بیمه شخص ثالث چیست؟
هرگونه خسارت مالی و جانی وارد شده به اشخاص ثالث در حوادث رانندگی به عهده بیمه شخص ثالث است. بر اساس قانون، خرید بیمه شخص ثالث برای تمام خودروها اجباری است و نداشتن این بیمه عواقب جبران ناپذیری برای دارندگان وسائل نقلیه به همراه خواهد داشت.
در قرارداد بیمه شخص ثالث:
    شخص اول صاحب بیمه‌نامه و مالک خودرو است که به آن شخص بیمه‌گذار گفته می‌‌شود.    شخص دوم یا ثانی شرکت ارائه‌دهنده‌ بیمه شخص ثالث است که بیمه‌گر خوانده
بر مبنای بررسی‎های واحد سنجش و راه حل‎های رفتاری در بازار (آبسیم) بورس نیوز، شرکت «سرامیک‌های صنعتی اردکان» تولیدکننده انحصاری محصولات آلومینا در کشور و بزرگترین تولیدکننده محصولات سرامیکی در پایـه سیلیکاتی در خاورمیانه شناخته می‎شود. در راستا توسعه و تکمیل انواع کاتالیست‌‎ها، در حال حاضر با شرکت‌هایی نظیر فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ملی گاز ایران و پژوهشگاه صنعت نفت همکاری می‎کند.
ادامه مطلب
دوستان کامپیوتر بنده امروز خراب شد و مطالب تا اطلاع ثانوى با پیامک گذاشته مى شود و از همه خواهش مى کنم دعا کنید هزینه تعمیرش زیاد نشه چون من بلیت مشهد براى 8 روز دیگه دارم و پول هم زیاد جمع نکردم و اگه هزینش زیاد بشه بیچاره میشملطفا دعا کنید مشهد جبران مى کنم خیلى ممنون
تنها دلگرمی و امیدواریِ بنده‌ی پریشان
روزگار و بیخبری چون من، اندیشیدن به جبّار بودن پروردگار است.... 
 او جبّار است، او به طرز مبالغه آمیزی جبران‌کننده
است؛ به گونه‌ای که تمام گذشته‌ی من، تمام آنچه من در بیخبری و بی‌معرفتی ژرف خویش
انجام داده‌ام و یا آنچه در گمراهی و تاریکیِ خویش بی‌تفاوت از کنار آن عبور کرده‌ام،
و آن همه کدورت و سیاهی که در ارتباط خویش با وی پدید آورده‌ام، تمام اینها با
اینکه در نهایت زشتی و تباهی است، ولی در نزد جبا
بیمه مسئولیت حرفه ای سردفتران از زیرشاخه های بیمه مسئولیت ایران بوده ، که به موجب آن شرکت بیمه ایران متعهد می شود تا خسارت های مالی ناشی از مسئولیت سردفتران و دفتریاران را در قبال مشتریان جبران نماید.
هیچ انسانی از اشتباه مبری نبوده و ممکن است به دلایل مختلفی در حرفه ، شغل و یا مراحل زندگی خود دچار اشتباه شود که می بایست مسئولیت اشتباه خود را پذیرفته و در جهت جبران آن بکوشد. این امر برای سردفتران و دفتریاران دفاتر ثبت اسناد رسمی نیز صدق می ک
بعد از شونصدسال بالاخره درست شد *__* 
دست و جیغ و هورااااااا 

واقعاً هیچ کاری نمیتونستم کنم بدون لپتاپ. خدا هیچ نامسلمونی رو بدون لپتاپ نکنه. حالا انرژی و انگیزه دارم و میتونم کلی درس بخونم ^__^ شاید هم خیرش در این بود که من قدرشو بیشتر از همیشه بدونم و خداروشکر هنوز فرصت جبران دارم

خدایا شکرت :)
علی به مالک اشتر گفت: ‏«باید محبوب‌ترین کارها نزد تو اموری باشد که در جهت رعایت حق از همه کامل‌تر و از نظر عدالت شامل‌تر و از نظر رضایت عمومی مردم جامع‌تر باشد زیرا خشم توده مردم خشنودی خواص را بی‌اثر می‌سازد اما ناخشنودی خاصان با رضایت عامه مردم جبران پذیر است»
فولاد افزایش سرمایه 61 درصدی از محل سود انباشته فولاد مبارکه.این شرکت می تواند
سرمایه 13 هزار میلیارد تومانی را به 20.9 هزار میلیارد تومان برساند تا
صرف تأمین سرمایه در گردش به منظور ذخیرۀ الکترود مورد نیاز، جبران مخارج
سرمایه‌ای انجام شده بابت تکمیل طرح‌های توسعه‌ای، مشارکت در افزایش سرمایه
شرکت‌های سرمایه‌پذیر و جبران مخارج انجام شده بابت تملک سرمایه‌گذاری‌های
بلندمدت شود.
زکشتشرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت مجوز افزایش
سرمایه 5
دانلود رمان جان جانان نودهشتیا
دانلود رمان جان جانان نودهشتیا
نام کتاب:‌ جانِ جاناننویسنده : یاسمن بیگی کاربر نودهشتیاژانر : عاشقانه _ درام _ معمایی _ پایان خوشخلاصه:سخته!سخته که بدونی، لحضات آخر زندگیته!سخته که این رو بدونی و نتونی کاری برای نجات جونت انجام بدی!سخته که به یاد گناه های گذشته بیوفتی؛ ولی نتونی جبران کنی!سخته که بدونی، زمانی برای جبران نداری!سخته!خیلی سخت…. پایان خوش.
ادامه مطلب
چهارسال گذشت و امروز کنکور دیگری را تجربه کردم. شاید آخرین آن را. بعد از کنکور قبلی دو ماه زنده نبودم اما اینبار فرصتی نیست. باید هرچه سریعتر شروع به جبران گذشته کنم. به قول استاد کنگاوری امروز اگر یک روز بخوابی ده روز عقب می افتی! حقیقت دارد. 
ادامه مطلب
هی می خوام غر نزنم...نمیشه...طرف پیشنهاد کار پژوهشی میده...معیار جبران زحمتش، تعداد کلمات خروجی پژوهشه...یعنی شما هیچی نخون، ولی صدهاصفحه خزعبل بنویس...خدا تومن بزن به جیب...عوضش هزارها صفحه بخون، یک صفحه خروجی به درد بخور بده...بهت چی میدن به عنوان دستمزد؟بوی گوز بز!!!افساد فی الارض اینه...

ای ابا صلت، ماه شعبان گذشت و این آخرین هفته آن است . آنچه را از این ماه کوتاهی نموده ای، در باقی مانده جبران کن وبرتو باد که به نیازهای اصلی خود توجه کنی و دعا واستغفار بسیار کن و قرآن را بسیار بخوان واز گناهان نزد خدا توبه نما تا وقتی که ماه خدا به تو رو می کند ، خود را برای خدا خالص کرده باشی،
ادامه مطلب

اس ام اس و پیامک فلسفی جدید؛
تنها خوشبخت بودن!اما چه رنجی است لذت‌ها را تنها بردن،و چه زشت است زیبایی‌ها را تنها دیدن،و چه بدبختی‌ آزاردهنده‌ای است، تنها خوشبخت بودن!در بهشت تنها بودن، سخت‌تر از کویر است …
(علی شریعتی)

اسرار ازل را نه تو دانی و نه منوین حرف معما نه تو خوانی و نه من
هست از پس پرده گفت‌وگوی من و توچون پرده بر افتد نه تو مانی و نه من(عمر خیام)

دوست بدارید کسانی را که به شما پند می دهند
نه مردمی که شما را ستایش می کنند
(دو
خدایا،
بنده خوبی نبودم، نیستم ولی سعی میکنم باشم.
یه بغضی ته گلوم جا خوش کرده و قصد ترکیدن نداره و چقدررر من این بغض که جواب زحماتم هست را دوست دارم.
هروقت نمازی خوندم تنها دعام این بود که خدایاا مبادا مامان و بابام از طرف ما سر افکنده بشن، خدایا باعث غرورشون باشیم نه سرافکندگی و خجالت.

و امروز دقیقا این دعا رو برآورده کردی.
بابت برق چشماشون، خنده هاشون و همه حال خوبشون محکم بوست میکنم و ازت سپاسگزارم*_* 

خداجونم 
مرسی که چشم پوشیدی، پرده ب
بعد از شهادت امام حسین(ع)، بسیاری از کوفیان بودند که از کرده خود پشیمان شدند. آنها دست به قیامی زدند که قیام توابین نام گرفت. یکی از مهم‌ترین اهداف این قیام انتقام از قاتلان امام حسین(ع) بود تا بدین وسیله، اشتباهی را که مرتکب شده بودند جبران کنند، هر چند در این راه کشته شوند.در مورد پذیرش توبه آنها؛ هم ما و هم خود آنها اقرار داشته‌اند که در واقعه کربلا می‌توانستند عملکرد بهتری داشته باشند. در سمت دیگر، توبه کردن آنها نیز نقل اخبار و گفتارها ا
بازگشت به فرانک و مارک تنها راه نجات از فروپاشی یورو و به نقطه بدون بازگشت رسیدن فروپاشی اقتصادی فرانسه و آلمان هست و تصمیمی که باید از سال 2008 میلادی گرفته میشد که شاید امروز دیر شده باشد . اما ماندن در یورو میتواند عواقب جبران ناپذیری را متوجه این دو کشور کند.
بسمه تعالی
سلام

سوال:
آیا مستأجر در مقابل موجر۱، نسبت به ملکی که اجاره نموده است، امین است یا ضامن؟ اصلاً چه تفاوتی بین امین و ضامن است؟
پاسخ:
ابتدا لازم است توضیح مختصری درباره‌ی امین و ضامن دهیم تا ارزش بحث روشن شود.  
امین کسی است که به صورت قانونی بر مال غیر، به قصد حفظ و نگهدارى، به نفع خودش یا به نفع کسی که قانون معین کرده است تسلط یابد؛ که ممکن است این تسلط توسط عقد ودیعه۲ به وجود آید یا سایر عقود مانند عقد ­اجاره.
ضامن نیز به معنای ملت
شنبه امتحان دارم .
میگن اگه قبول بشم میرم ارشد
دانشگاه و رشته مورد علاقم قبول شدم.
و گیر فارغ شدن از اینجا تا اخر شهریور ام.
دعام کنین.

پ.ن:اگه قبول شم و برم ارشد نبودن های این مدتم رو جبران میکنم . چون دارم میرم تهران زندگی کنم و تجربه جدیدی هم هست برام روز نوشت ها خوبی ام میذارم ان شالله .
شاید جای تعجب داشته باشد که چه عاملی باعث میشود که یک یک زن نیمه شب با عشق و علاقه از خواب ناز خود بیدار شود و نگاهش را به کودکش بدوزد که مبادا در حین خواب اتفاق بدی برایش بیفتد و اذیت شود و یا نتواند به خوبی بخوابد. این در حالی است که میداند این کودک هیچگاه نه میخواهد و نه اگر بخواهد میتواند که این زحماتش را جبران کند.
ادامه مطلب
میتونم بگم جالب بود برام.
چی باید بهش بگم؟..ـ
_ یه تجربه‌ی جدید!
اره . جدید و تازه بود برام.
به عنوان اولین ، باید بگم ..
اونقدر‌هاعم وحشدناک و خجالت‌اور نبود.
الان پر از احساسات و حرف‌های جدیدم.
فقط میشه گفت از وقتی بیدار شدم تا همین الان یه روزه فوق‌العاده رو گذروندم.
لبخند زدم ، از ته دل.. 
با اینکه دیشب حاله خوبی نداشتم،امروز همه‌چی جبران شد.
:"))
اگر آشنایی با بیمه آتش سوزی داشته باشید، حتما می‌دانید که بیمه آتش سوزی در همه شرکت‌های بیمه دارای پوشش‌های اصلی به همراه پوشش‌های اضافی می‌باشد که در واقع این شرایط تقریبا در همه بیمه نامه‌های آتش سوزی از قبیل بیمه آتش سوزی سامان، بیمه آتش سوزی پاسارگاد و …. برقرار می‌باشد.

پوشش های اصلی
شرکت بیمه کارآفرین پوشش‌های زیر را به عنوان پوشش‌های اصلی این بیمه نامه ارائه می‌کند
آتش سوزی
صاعقه
انفجار
هر خسارتی که در اثر هر کدام از خطر
سلام، واقعیتش هر چی سعی میکنم اسم واقعیم رو مخفی کنم نمیشه، به همین خاطر از شما دوستان عزیز، اگر داخل وبلاگتون اسم واقعی من رو به کار بردید، پاک کنید و بجاش بنویسید نویسنده آشنا:)، دست شما درد نکنه، اونهایی که میدونن هم دیگه اسم واقعی من رو به کار نبرن، این دستور نبود، خواهش بود:) دست شما درد نکنه، جبران میکنم
رضا خان قلدر و کرونا: 
شباهتها هر دو
۱.  می کشند کم یا زیاد
۲.توطئه بیگانگانند و ریشه خارجی دارند
۳.به صغیر و کبیر رحم نمی کنند
۴.مجلس اهل بیت (ع) را تعطیل می کنند
تفاوت ها:
۱. یکی به زور حجاب از ناموس مردم بر می داشت دیگری باعث پوشاندن دست و صورت هم شده.
۲.کرونا چند ماهه جمع می شه اما خسارات و خیانت های رضا قلدر هنوز جبران نشده.
۳. کرونا بر  جسم ضرر می زند و رضا شاه بر دین ضربه می زد.

http://ziarani1.blog.ir/     وبلاگ زیارانی
من هیچ وقت سراغ نواختن سازی نرفته بودم و حس‌های جمله نشدم رو با نواختن جبران نکرده بودم. مثل بعضی که می‌نوازن و از صداش حظ می‌برن من بلد نبودم سازی بنوازم. حالا اما دست‌هاش رو می‌گیرم و نگران حس‌های جمله نشدم نیستم. حالا می‌نوازم. کلاویه‌های دست‌هاش رو از بَرَم..  
صبح بخیر. من امروز حسابی زود بیدار شدم. دیروز اصلا خوب کار نکردم فقط یه ذره کتاب خوندم عوضش امروز میخوام حسابی جبران کنم. اگه بشه که کلی از کتابو بخونم. اتفاقی یاد سونتاگ افتادم! چقدر دلم میخواد مثلش بشم همش از خودم میپرسم یعنی میشه؟ من مثل استادم مثل سانتاگ مثل آدمایی که دوسشون دارم بشم؟؟ باید خیلی تلاش کنم تا به اونا برسم. برم دیگه بهتره وقت رو هدر ندم. 
هیچی بیشتر از این درد نداره چیزی رو از دست بدی چون تلاش نکردی نگهش داری یا به دستش بیاری یا آنقدر دیره که تلاشم کنی نمی تونی جبران کنی. گاهی خیلی دیر میشه!
تو هم حق داری چون آگاه نبودی; درمجموع فرصتی بوده که رفته.
اگه اینجوری چیزی رو از دست دادی بدون لیاقت نداشتی و میرسه به کسی که لیاقتش رو داره.
پس تو با این یکی کنار بیا و سعی کن واسه بقیه چیزها دیر نشه چون زندگی ادامه داره!
سلام طاعات و عبادات تون قبول
یک راهنمایی ازتون می خواهم، من امسال کنکوری ام ولی اصلا مثل یک کنکوری درس نخوندم و اینکه خیلی از خودم پشیمونم و به دنبال یه راه چاره هستم و می خواهم که جبران کنم حتی اگر یک ماه دیگه باقی مونده باشه و می خوام شما از تجربه هایی که داشتید به من بگید شاید بتونید یه کمک کوچکی به من بکنید که به تونم مسیر زندگیم رو هدر ندهم
روزی که خودم دنبال این مطلب بودم واقعا وقتی دیدم مطلبی نیست ناامیدترشدم.
یعنی راهی برای موفقیت در شرطبندی نیست؟ داستانم رو نمیخام بگم فقط اینو
میگم که مجبور شدم دست به دزدی از خانواده حتی بزنم تا بتونم.جبران باخت
هایم رو کنم ولی فایده ای نداشت.
چگونه در شرطبندی موفق باشیم
1/ رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی: ملت عزیز ما بخاطر سیل دچار گرفتاری و خسارات است که امید داریم ان شاءالله مسئولین با پشتیبانی عظیم مردمی بتوانند بار سنگین این حادثه را از مردم ایران بردارند/ تلاش مردمی در این قضیه بسیار خوب بود. این روح همبستگی و حالت بسیج شوندگی استثنائی است/ کارهای اصلی بعد از این است. ویرانی ها و تخریب خانه ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد.
متن ترانه امیرعباس گلاب به نام عرفان

ابری شدن را آسان گرفتمباران گرفتو پایان گرفتمدر اوج اندوه در عمق دردمحال و هوای عرفان گرفتمبی معرفت ها آسوده باشید از بودن او ایمان گرفتمسر میدهم من بر پای این عشق از بس کنارش سامان گرفتمبا هر گناهی بی وقفه از او فرصت برای جبران گرفتماز هر که جز او خیری ندیدم هرچه دویدم کمتر رسیدمقربان او که نازی ندارد با من خیال بازی نداردقربان او که زیباترین ست قلبم کنارش رازی نداردقربان او که نازی ندارد با من خیال با
سلام 
من سوالم اینه که چه طوری گناه دروغ گفتن بخشیده میشه؟ ماجرا از این قراره ؛
دوستم از دروغی که گفته خیلی خیلی زیاد پشیمون هست، گفته بود به چند نفر که خیلی اوضاع پولی من خوبه، آیا این کار جز گناهان بزرگه؟ آیا راه حلی داره که خدا ببخشه یا نه ؟ دچار عذاب وجدان خیلی شدید شده و شب ها آرامش نداره و هی کابوس میبینه و گریه میکنه.
خلاصه اعصابش خیلی خورده، بهم میگه دوست دارم گاهی اوقات مدت ها در اتاق مو ببندم و تنها باشم و به اشتباهاتم فکر کنم که آیا

هنگام نیاز شما به تعمیرات پکیج دیواری بوتان انتخاب یک تعمیرکار پکیج بوتان متخصص مهم ترین بخش از کار تعمیرات می باشد، زیرا کمک گرفتن از افراد آماتور و غیر حرفه ای، نه تنها ایراد و مشکل آن را برطرف نمی کنند گاهی موجب ایجاد خسارات جبران ناپذیری هم می شود.
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا والصدیقین
تلفن امین برای بار چندم زنگ خورد روی صفحه نوشته بود پ حاج رضا...
پرسیدم :کیه چکارت داره...
گفت:رفیقم رضا رحیمی دنبال وامه که انگشتربخره ببره برا نامزدش عقد کنن و بیاره خانومشو ....
گفتم :اخی ان شا الله جوربشه...
گفت؛باید یحور جورش کنم اخه رضا تنها ضامن وام ازدواجمونه ...
گفتم:عه دستش درد نکنه ....جبران کنیم...
....
حاج رضا ببخشید نشد جبران کنیم اما شما  به خوبی خودت ببخش و ضامن 
اون دنیامون هم بشو ..
...
شهید رضا رحیمی متولد1376.
شهید ح
من نمیدونم چرا دو روزه که انگار مسخ شدم ... مدام میرم تو فکر و خیال و نتیجش ؟ اینه که امروز حتی به یک چهارم برنامم هم نرسیدم !! و خیلی‌ عصبانی ام ..
خیلی زمان از دست دادم این دو روز .. دو روزی که فرصت داشتم کم کاری که برای ریاضی کردم رو جبران کنم ولی از شانس من فقط سنگ نبارید از آسمون این مملکت توی این دو روز .. مدام پرش ذهن دارم و نمی تونم تمرکز کنم.. از طرفی یه صدایی تو سرم میگه تو باید الان اون دانش آموزی می بودی  که از این فرصت ۲ روزه که بقیه حواسشون
اوممکن است هرگونه اختلافی را تهدیدی تلقی کند برعلیه خود ویا اهدافش وباآن بجنگد وخرابی های جبران ناپذیری بر جای بگذارد مانند کسی بشود که کوچکترین چیزی را شخصی تلقی میکند وازکوره در میرود  وهنگامی که قدرت در دستش باشد هر کاری می کند برای پیروز شدن واین بسیار ناعادلانه است وسواستفاده از قدرت است
نقش تغذیه در جبران خود ارضایی
تغذیه، یکی از عواملی است که می‌تواند بر تقویت قوای جنسی تأثیرگذار باشد. اگر تکرار خود ارضایی در شما به تحلیل رفتن قوای جنسی منجر شده، در کنار روش‌های روان‌درمانی می‌توانید برخی اقدامات خانگی را برای بهبود وضعیت جنسی خود انجام دهید. تغییر برنامه غذایی یکی از موارد مؤثر در این زمینه است. از جمله مواد غذایی مناسب در تقویت قوای جنسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
- مواد غذایی با پروتئین بالا
- خوردن برخی ادویه‌
میدونید چیه؟؟
هرچی که بیشتر میگذره باخودم میگم شاید عددی نباشن برام...
بنظرمن کسایی که،حالا هرکسی میتونه باشه،وقتی برات ارزش قائل نیستن
باید عین یک تیکه زباله بندازیشون دور.باید زیر پا لهشون کنی و انگشتت رو بیاری جلو
و بهشون بفهمونی که هیچ عددی نیستین برام...
آره..میتونه راه حل خوبی باشه..
اینطور آدم ها هیچ نمیفهمند..هیچچچ چیزی..بهترین کارهارو درحقشون کنی
بازم عین یک برده باهات رفتار میکنند..و غیرقابل تحملن اینطور آدمها
شاید بهتر باشه بهت بگم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت رایگان